Vóór 16u besteld, vandaag verzonden
Gratis bezorging vanaf 59€
Meer dan 450 merken
Erkende Drogist
Merk: Louis Widmer

Louis Widmer All Day SPF30 Parfum 200ml

Adviesprijs € 28,50
Korting 10%
Onze prijs € 25,65
Niet op voorraad
Gratis bezorging vanaf €59.00
Verdien 65 Spaarpunten bij aankoop van dit product! Enkel beschikbaar voor geregistreerde klanten.

Klik hier voor meer info over onze spaarpunten actie.

Louis Widmer All Day SPF30 is geschikt voor elk huidtype.

Eigenschappen:

  • Hoge bescherming tegen UVA- en UVB-stralen zelfs na herhaaldelijk contact met water.
  • Liposomale zonnemelk.

Vitamine E vermindert vroegtijdige huidveroudering veroorzaakt door UV-stralen. Panthenol kalmeert de huid en zorgt ervoor dat vocht beter in de huid wordt vastgehouden.

Breng All Day ongeveer 30 minuten vóór de blootstelling aan de zon aan. Het is aangewezen om zich opnieuw in te smeren wanneer men langer in de zon of in het zand vertoeft. De maximale duur van blootstelling aan de zon per dag hangt af van het huidtype. Let wel: een nieuwe applicatie van het zonneproduct verlengt deze maximale duur niet. Zorg ervoor dat het product niet in de ogen terechtkomt!

Wij raden aan om na het zonnebaden de verzachtende en hydraterende After Sun lotion van Louis Widmer te gebruiken.

Aqua,Dibutyl Adipate,Butyl Methoxydibenzoylmethane,Octocrylene,Butylene Glycol,Polysilicone-15,Isopropyl Lauroyl Sarcosinate,Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid,Arginine,C8-22 Alkyl Acrylate/Methacrylic Acid Crosspolymer,Dimethicone,Cetyl Dimethicone,Polymethyl Methacrylate,Tocopheryl Acetate,Triacontanyl PVP,Panthenol,Trimethylsiloxysilicate,Phenoxyethanol,Cetearyl Olivate,Potassium Cetyl Phosphate,Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,Sorbitan Olivate,Propyl Alcohol,Parfum,Caprylic/Capric Triglyceride,Polysorbate 80,Alcohol,Lecithin,Hydroxyethylcellulose,Disodium EDTA,Ethylhexylglycerin,Xanthan Gum,Tocopherol,Pantolactone. (FVN100213.0006)
Toon meer

0

9 Beoordelingen

Schrijf een beoordeling

Deel je review met anderen

Toprecensies van klanten

  1. Niet de goedkoopste zonnecreme, maar wel perfect van kwaliteit 0 Mensen vonden dit nuttig
    Niet de goedkoopste zonnecreme, maar wel perfect van kwaliteit
    Was deze beoordeling nuttig?
  2. Uitstekend 0 Mensen vonden dit nuttig
    Voor ons de beste zonecreme zonder strepen / vlekken
    Was deze beoordeling nuttig?
  3. De beste die er is voor een erg scherpe prijs 0 Mensen vonden dit nuttig
    De beste die er is voor een erg scherpe prijs En supersnel geleverd
    Was deze beoordeling nuttig?
  4. Kwalitatief 0 Mensen vonden dit nuttig
    Louis Widmer is ideaal voor mensen met huidallergieën. Met deze 200ml kom je ook wel even toe. Bovendien vind je het nergens anders goedkoper dan bij 24 Pharma!
    Was deze beoordeling nuttig?
Pagina
Toon per pagina
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Louis Widmer All Day SPF30 Parfum 200ml
Uw waardering

Alternatieve producten:

-30%
€ 9,50
€ 6,65
-40%
€ 19,45
€ 11,67
-19%
€ 10,23
€ 8,29
-26%
€ 5,49
€ 4,08
-15%
€ 9,89
€ 8,41
-29%
€ 9,45
€ 6,70
-10%
€ 12,49
€ 11,24
-19%
€ 16,90
€ 13,69
-10%
€ 14,99
€ 13,49