Omschrijving van SVR Sun Secure Zonnewater SPF30 - 200ml
SVR Sun Secure Zonnewater SPF30 biedt dermatologische bescherming met deze gepatenteerde filtercombinatie die het mariene milieu respecteert.
Geen excuus meer om geen zonbescherming aan te brengen: de tweefasige textuur bestaat uit 40% waterige fase die de 60% olieachtige fase met de filters oplicht, voor de perfecte combinatie van een frisse, lichte en onzichtbare textuur! Een verslavende textuur die je graag zal aanbrengen en steeds opnieuw zal aanbrengen!
Met Sun Secure patent: 4 jaar onderzoek om de ideale filtercombinatie uit te vinden die zowel een zeer hoge zonbescherming biedt als het zeemilieu respecteert.
Gebruik van SVR Sun Secure Zonnewater SPF30 - 200ml
Schud goed voor gebruik om de 2 fases te mengen.
Breng voor blootstelling aan de zon gelijkmatig aan. De toepassing veelvuldig herhalen, vooral na transpireren, zwemmen of afdrogen.
Voor toepassing op het gezicht het product eerst in de handen spuiten.